Živě

Několik členů realizačního týmu basketbalistů Francie muselo do karantény

24. července 2021 06:51 - Tokio

Francouzská basketbalová reprezentace, která na olympiádě v Tokiu bude jedním ze soupeřů českého mužstva ve skupině, má problémy s koronavirem. Do karantény kvůli kontaktu s nakaženým muselo několik členů realizačního týmu.

 

Twitter @wheatonbrando

Podle agentury AP členové realizačního týmu přišli cestou do Japonska do kontaktu s nakaženým člověkem. Francouzský olympijský výbor neupřesnil, o kolik členů jde, uvedl však, že všichni dosud měli negativní testy.

Francouzští basketbalisté vstoupí turnaje nedělním zápasem s vítězi posledních tří olympiád z USA. O tři dny později úřadující bronzoví medailisté z mistrovství světa narazí na český výběr a skupinu zakončí 31. července duelem s Íránem.

Zarputilí Češi proti hvězdám z NBA. Jak vypadají soupeři českých basketbalistů v Tokiu?

ČTK

Časová osa: Letní olympijské hry 2021 v Tokiu

Filtr článků - LOH 2021


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..