Živě

Koronavirus připravil o olympiádu dva atlety Trinidadu a Tobaga

31. července 2021 03:25 - Tokio

V atletické výpravě Trinidadu a Tobaga na olympijských hrách se objevil koronavirus a kvůli nákaze přijdou o start v Tokiu dálkař Andwuelle Wright a běžkyně na 400 metrů překážek Sparkle Ann McKnightová. Oba měli pozitivní test na covid-19 stejně jako jeden z trenérů Wendell Williams. Všichni skončili v karanténě, oznámil národní olympijský výbor ostrovního státu v Karibském moři.

 

Twitter

Wright ani McKnightová nepatřili k favoritům olympijských bojů. Z prominentních atletů dosud nákaza vyřadila dvojnásobného mistra světa ve skoku o tyči Sama Kendrickse z USA. Do sobotní soutěže ze stejného důvodu nemohl zasáhnout ani argentinský tyčkař Germán Chiaraviglio.

ČTK

Časová osa: Letní olympijské hry 2021 v Tokiu

Filtr článků - LOH 2021


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..