Štafeta je kompletní! Desetibojař a bývalá česká atletka se radují z dalšího potomka

16. září 2021 10:02 - Praha

Tak už jsou čtyři. Bývalá atletka Denisa Helceletová se stala podruhé maminkou. Svému manželovi, aktuálně nejlepšímu českému desetibojaři Adamu Sebastianu Helceletovi porodila dceru Anastasii. Sportovní pár už má tříletou dcerku Evelin.

 

ČAS - Eduard Erben

Mistryně Evropy z haly v běhu na 400 metrů z roku 2011, kde triumfovala ještě pod jménem Rosolová, se s radostnou novinou podělila se svými fanoušky na Instagramu. „Máma dvou dcer," napsala k fotce se svým malým uzlíčkem. Také poděkovala svému lékaři a celé porodnici za vzornou péči, které se jí dostává.

Když rodinka oznamovala příchod dalšího potomka, Helcelet zahlásil, že chtějí dát dohromady štafetu. Jestli jen ze svých dětí, tak se mají ještě na co těšit. Už jednou doufali, že se rozrostou o dalšího člena, jenže Helceletová se na sociálních sítích svěřila, že o miminko přišli.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Denisa Helceletová(Rosolová) (@denisahelceletova)

Nyní však vše dobře dopadlo a sportovci se těší z „nejmladšího člena smečky."

bp, Sport.cz

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.