Rubriky:

Basketbal

Bývalý hráč NBA Telfair půjde za držení zbraně do vězení

13. srpna 2019 10:57 - New York

Bývalý hráč NBA Sebastian Telfair půjde na tři a půl roku do vězení za nezákonné držení zbraně. Čtyřiatřicetiletý basketbalista, který v elitní severoamerické lize naposledy nastoupil v roce 2014 v dresu Oklahomy, už v minulosti dostal za podobný přečin podmínku.

 

John Minchillo, ČTK/AP

Policejní hlídka předloni v Brooklynu zastavila Telfairův vůz, který jel se zhasnutými světly, a uvnitř nalezla nabité zbraně a marihuanu. "Jdu do vězení za zločin, který neměl žádné oběti. Je mi 34, v Číně můžu hrát ještě šest let a start se o rodinu. Dcera mě teď potřebuje," naříkal Telfair po vynesení rozsudku.

Rozehrávač Telfair byl třináctkou draftu v roce 2004. NBA začal hrát za Portland, ale kluby pak často střídal a posléze odešel do čínské ligy. V NBA odehrál 564 zápasů s průměrem 7,4 bodu na utkání.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.