Nezastavitelný Nymburk slaví 83. ligovou výhru v řadě!

Až v druhém poločase rozhodli basketbalisté Nymburku zápas třetího kola ligové nadstavby v Děčíně. Favorizovaní obhájci titulu v hale posledního celku skupiny A1 zvítězili 93:81 a připsali si 83. ligovou výhru v řadě. Naposledy v NBL prohráli v březnu 2018.

Hayden Dalton z Nymburka.

První půle patřila Děčínu, který předčil hosty ve střelbě a vedl až osmibodovým rozdílem. V třetí čtvrtině se však Nymburk rapidně zlepšil a nastřílel 35 bodů, více než za celý první poločas.

Děčín nicméně dokázal stejně jako v obou předchozích vzájemných duelech s mistrem udržet konečný rozdíl skóre pod 20 body. Nejtěsnějším nymburským zápasem v sezoně bylo vítězství 90:80 nad USK Praha.