Rubriky:

Basketbal

Nejlepší smeč v historii? Člen slavného týmu předvedl neuvěřitelný kousek

13. února 2020 06:46 - Washington/Praha

To tu ještě nebylo! Člen amerického basketbalového uskupení Harlem Globetrotters předvedl naprosto famózní smeč. Video s netradičním kouskem se na internetu těší obrovské popularitě. Zámořská média se ptají fanoušků: Jedná se o nejlepší basketbalovou smeč v historii?

 

Twitter

Americký exhibiční basketbalista Maxwell Pearce předvedl smeč ze své zásobárny neuvěřitelných triků s balónem. Přihrávku od svého parťáka si nechal proletět zezadu kolem hlavy, aby balón následně nekompromisně zasmečoval do koše prakticky naslepo.

Trápící se Knicks zůstali nejhodnotnějším klubem NBA

Pearce je členem slavného basketbalového týmu Harlem Globetrotters, který pořádá exhibiční zápasy napříč světem. Hráči celku pocházejícího z Chicaga předvádí během své show kombinaci sportovního, divadelního a komediálního umění.

pb, Sport.cz

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

   
  • Pavouk o 5. až 8. místo
  • Pavouk play off

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..