Živě

Dalším nakaženým basketbalistou před restartem NBA je Bledsoe

17. července 2020 20:49 - Washington

Dalším basketbalistou, který se před opětovným rozehráním sezony NBA nakazil koronavirem, je Eric Bledsoe z Milwaukee. První rozehrávač Bucks se tak nepřipojí ke zbytku týmu v Orlandu, kde by se měla sezona koncem července znovu rozjet.

 

Twitter@SLAMnewswire

"Měl jsem pozitivní test na covid-19. Nemám žádné potíže a cítím se fajn. Až splním požadavky dané protokolem, připojím se ke spoluhráčům," řekl Bledsoe televizní stanici ESPN.

Třicetiletá opora vedoucího týmu Východní konference je další z řady nakažených hvězd. Před ním měli pozitivní test na koronavirus například Russell Westbrook, Kevin Durant, Marcus Smart, Donovan Mitchell či Rudy Gobert.

Pelicans před dohrávkou NBA postrádají hvězdného Williamsona

Horší je situace v baseballové MLB, v níž tento týden přibylo šest pozitivních testů. Celkový počet nakažených od začátku testování stoupl už na 93, z toho 80 mezi hráči. Zkrácená sezona by měla začít 23. července, s finálovými boji ve Světové sérii se počítá v říjnu.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.