Rubriky:

Basketbal

Basketbalisté Ústí nad Labem jsou v karanténě, odložili tři duely

2. října 2020 14:26 - Ústí nad Labem

Basketbalisté Ústí nad Labem jsou v karanténě a museli kvůli koronavirové nákaze v týmu odložit nejbližší tři ligové zápasy. Pandy nebudou hrát v neděli v 6. kole doma proti Svitavám a ani příští týden ve středu v Kolíně a v neděli ve vlastní hale proti Olomoucku. NBL o tom informovala na svém webu.

 

basketbrno.cz

Generální manažer Tomáš Hrubý informoval vedení soutěže, že pětice hráčů nahlásila zhoršení zdravotního stavu a testy čtyř z nich byly pozitivní na covid-19. "Celý tým tak musí nastoupit do karantény a testy čekají i ostatní členy mužstva," uvedla NBL.

Ústecká Sluneta je po Brnu, Kolínu a Děčínu čtvrtým týmem, jemuž pandemie koronaviru zasáhla do ligového programu. Brňané se po odložení čtyř duelů vrátí po karanténě do hry v sobotu v Opavě.

Kolín po odložení pěti duelů měl nastoupit poprvé právě ve středu proti Ústí nad Labem, dočká se tak až příští týden v sobotu na hřišti Svitav. Děčín odložil čtyři utkání a ve středu už má hrát doma proti Ostravě.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.