Rubriky:

Basketbal

Gesto velikána! Basketbalista dal pokojským spropitné 183 tisíc korun

7. října 2020 12:52 - Praha

Americký basketbalista Russell Westbrook ocenil personál hotelu v Orlandu, kde se kvůli koronavirovým opatřením koná play off NBA, velmi štědrým způsobem.

 

Profimedia.cz

Jednatřicetiletý rozehrávač Houstonu, jenž vypadl v semifinále Západní konference po prohře 1:4 na zápasy s Los Angeles Lakers, nechal pokojským hotelu Disney's Grand Floridian za jejich služby děkovný dopis a spropitné ve výši osmi tisíc dolarů (183 tisíc korun).

"Dýško je správná věc. Udělali si čas a snažili se, aby svou práci vykonávali na vysoké úrovni," uvedl Westbrook na svém twitterovém účtu.

Hvězdný basketbalista sám neprozradil, jak vysokou částku personálu hotelu nechal. Nejde o první velkorysou věc, kterou Westbrook v době pandemie koronaviru udělal. V květnu v Kalifornii rozdával jídlo pracovníkům z první linie.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.