Živě

Gesto velikána! Basketbalista dal pokojským spropitné 183 tisíc korun

7. října 2020 12:52 - Praha

Americký basketbalista Russell Westbrook ocenil personál hotelu v Orlandu, kde se kvůli koronavirovým opatřením koná play off NBA, velmi štědrým způsobem.

 

Profimedia.cz

Jednatřicetiletý rozehrávač Houstonu, jenž vypadl v semifinále Západní konference po prohře 1:4 na zápasy s Los Angeles Lakers, nechal pokojským hotelu Disney's Grand Floridian za jejich služby děkovný dopis a spropitné ve výši osmi tisíc dolarů (183 tisíc korun).

"Dýško je správná věc. Udělali si čas a snažili se, aby svou práci vykonávali na vysoké úrovni," uvedl Westbrook na svém twitterovém účtu.

Hvězdný basketbalista sám neprozradil, jak vysokou částku personálu hotelu nechal. Nejde o první velkorysou věc, kterou Westbrook v době pandemie koronaviru udělal. V květnu v Kalifornii rozdával jídlo pracovníkům z první linie.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.