Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Poslední bitva vzplála. Překvapivé výkony, nečekaná odhalení!

30. června 2015 06:50 - Olomouc

Ze světa, jaký jsme ho znali, nezůstal kámen na kameni. Z neběžců se stali běžci a vše, co se mělo stát, se už stalo. Až na jednu výjimku - půlmaratón v Olomouci. Je tady velké finále, finale grande, pochod mažoretek, bohatá tombola a závěrečný ohňostroj. Dvacet z vás s námi vyrazilo na sever daleké Moravy, aby poměřilo síly s 21 kilometry.

Stream.cz

A jak to dopadlo? Špatně. Pro Kazmu. Ten se totiž neobjevil, ztratil se, nedostavil se. My ostatní jsme si to řádně užili. I přes drobné komplikace s dopravující agenturou jsme dorazili včas a dokonce i najedení, abychom ještě stihli vyzvednutí čísel.

Leč ouha, komplikace se množí. Jan Tuna nejen že to každou chvíli přehání s relaxací a regenerací, ale navíc všude chodí pozdě a ‒ jak se ukázalo ‒ zaregistrovat se na závod je pro něj nadlidské vypětí. Celkem tři účastníci nezvládli registraci po internetu a hrozí, že budou vyloučeni z řad závodníků.

Další líté boje s technikou i lidským faktorem pak ale přinášejí kýžené ovoce. V nastalém šrumci před startem už jen stíháme krátkou rozcvičku a několik obdivně nevěřícných pohledů na vymazlenou olomouckou kašnu s želvičkami a jinými výstřednostmi.

Jak se ale říká, když je konec dobrý, je vlastně všechno dobré. A jaké konce měly naše příběhy? Překvapivé. Překvapivé vlastně skoro pro všechny. Sledujte naposledy na www.stream.cz.

kü, Sport.cz

Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2021 únor 2021 březen 2021 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce