Rubriky:

Ladíme

Startuje podzimní běžecká show - třináct zastávek. Vše zdarma

22. září 2015 07:04 - Praha

S létem běžecká sezóna nekončí! Ten kdo váhal a stále váhá, má šanci se rozběhnout. Jedna běžecká show se Českem valí. A třeba rovnou k vám. Vydejte se během Mattoni FreeRun Roadshow na ověřené a oblíbené trasy. Prožijte podzim v pohybu a objevte v sobě vášeň pro běhání. Akce odstartovala 21. září v Praze a pokračuje až do 5. listopadu 13 zastávkami ve větších městech. A účast je zdarma.

 

RunCzech

„Pro nezkušené běžce je Mattoni Free Run skvělou příležitostí, jak s během začít. Jednotlivé výběhy povedou kouči, kteří se běhu dlouhodobě věnují a umí druhé motivovat," vysvětluje Lída Formanová, úspěšná česká atletka. „Jednou si to vyzkoušíte a pak běhat nepřestanete," dodává s úsměvem světová rekordmanka.

Půvabnou českou atletku dostávají extrémy

Hodně lidí ve vašem okolí propadlo běhání a vy se stále odhodláváte nebo vás odrazuje to, že nemáte s kým vyběhnout? Zkuste proměnit nesmělé začátky v pravidelné tréninky, na něž se budete těšit a odcházet z nich spokojení a s dobrou náladou.

„Já už běhu propadnul. Takže z mých začátků vím, že je důležité mít hlavně motivaci a pravidelnost. A právě v tom, myslím, mohou být hodně nápomocní kouči tohoto projektu, kteří jsou vlastně parťákem i oporou na trati, a vůbec možnost jít si zaběhat ve skupině," popisuje sportovní komentátor Vojta Bernatský.

Účast na jednotlivých otevřených trénincích v rámci akce je zdarma. Stačí najít událost na Facebooku, vzít telefon, stáhnout RunCzech aplikaci a dorazit na start. Běžce čeká pitný režim, dárek a v neposlední řadě zážitky.

Zastávky běžecké show:  
21. 9. 2015 Praha – Stromovka
24. 9. České Budějovice – Nábřeží
29. 9. Karlovy Vary
1. 10. Pardubice
5. 10. Ústí nad Labem – Svádov
8. 10. Ostrava
12. 10. Olomouc
14. 10. Brno – Mariánské údolí
19. 10. Plzeň
22. 10. Jihlava
26. 10. Frýdek Místek
29. 10. Jablonec
5. 11. Liberec
lik, Sport.cz

Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce