Rubriky:

Radíme

SOUTĚŽ: Běhejte pro radost... a věcné ceny!

15. října 2015 18:18 - Praha

Tak se nám konečně podařilo předat první výhru ze soutěže právoplatnému majiteli! Krásná a odolná čelovka si našla běžce Jardu. Vy ostatní nezoufejte. Stále probíhá soutěž na aplikaci Endomondo a vy můžete být dalším vítězem!

 

Kronium.cz

Běháte rádi a také byste třeba chtěli něco vyhrát? Zapojte se do naší běžecké soutěže! Tento měsíc jde o sadu běžeckých ponožek značky Salming a dvě skvělé knihy z Mladé fronty (Život bez hranic a Jez a běhej).

Postup je jednoduchý:
1) Nainstalujete do svého telefonu aplikaci Endomondo (verze zdarma postačí).
2) Přihlásíte se k Výzvě „Baví nás Běhání.Sport.cz" na příslušný měsíc.
3) Běháte, kolik vás baví (o km totiž až tak úplně nejde).
4) Po ukončení měsíce odpovíte správně na soutěžní otázku. Ta se objeví na stránkách Běhání.Sport.cz i v diskuzi v aplikaci.
5) Můžete vyhrát skvělé ceny, i když nemáte nejvíc kilometrů! Stačí nebýt první nebo druhý od konce a máte šanci!

Ještě zbývá celých šestnáct dní na to, abyste se mohli zapojit. Zatím jsme v říjnu společně naběhali 4775 kilometrů a spálili 366 800 kalorií. A běžíme dál! Pojďte s námi užít běžecké drogy i vy!

kü, Sport.cz

Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv srpen září říjen listopad prosinec leden 2021 únor 2021 březen 2021 duben 2021 květen 2021 červen 2021 červenec 2021 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce