Rubriky:

Biatlon

Ve světě biatlonu způsobila poprask. Teď ji na tréninku vyplašil medvěd

1. dubna 2020 07:23 - Östersund/Praha

Ve světě zimních sportů způsobila celkem slušný poprask, když coby elitní běžkyně na lyžích oznámila nedávno přestup do biatlonu. Byť sezony Světového poháru obou disciplín už dávno ukončila pandemie koronaviru, Švédka Stina Nilssonová dál dře ve stopě, kde ji v pondělí potkal nečekaný návštěvník.

 

Profimedia.cz

Při tréninku v okolí Östersundu se setkala s medvědem. O zážitek se podělila s fanoušky přes Instagram, kde se pochlubila i fotkou ze vzácného setkání. Samotný huňáč na obrázku nebyl, pouze jeho stopy ve sněhu.

„Dnes jsem viděla medvěda," chlubila se na sociálním médiu. Proti šelmě však, jak sama přiznala, byla bezbranná, protože s sebou neměla součást biatlonového vybavení - pušku.

„Bohužel jsem s sebou neměla svoji zbraň. Stejně bych se asi netrefila," uznala sebekriticky.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Ser alla skidskyttars knän ut så här? Frågar åt en kompis.... 😂✌🏻

Příspěvek sdílený stinanilssoons (@stinanilssoons),Bře 24, 2020 v 8:29 PDT

Závodnice nicméně už dříve avizovala, že má za sebou stovky hodin střeleckého tréninku, od něhož měla po těle různé modřiny.

Na zážitek s medvědem zareagovala i její, dnes už bývalá kolegyně z lyžování Anna Jönssonová Haagová „Děsivé, ale nakonec úžasné," napsala.

roj, Sport.cz

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.