Posmutnělé české biatlonistky! Rok makáte a pak se ani nemůžete obléct a namalovat

13. června 2020 17:57 - Praha

Bez fanfár, bez tradiční noblesy ve společenském. Trošku to zamrzelo nejúspěšnější české biatlonistky Markétu Davidovou a Lucii Charvátovou, které si tento týden užily vyhlášení tradičních posezonních anket jen virtuálně.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Na galavečer jako byl třeba ten loňský na konci května v Národním domě na Vinohradech, musela biatlonová veřejnost tentokrát zapomenout.

„Je to skoro jediný den v roce, kdy se můžeme hezky obléknout a namalovat," posteskla si pro biatlon.cz Markéta Davidová, která jasně ovládla anketu na webu iDNES.cz a obhájila titul Biatlonistky roku.

Markéta Davidová během slavnostního vyhlášení ankety Biatlonista roku v roce 2017.

Vlastimil Vacek, Právo

„Pořád si myslím, že ta sezóna byla taková nezakončená," přidala se Lucie Charvátová, která byla oceněna za Výkon sezóny.

Davidová je podruhé nejlepší biatlonistkou roku

Fanoušci vybrali její šokující bronzový sprint na MS v Anterselvě. Ten ještě stihla, pandemie pak záhy usekla nekompromisně a předčasně zimu i Světový pohár. A z biatlonové reality nezbyl ani tradiční ceremoniál ve své plné parádě.

„Ráda vyrážím do společnosti. A je příjemné, když se to propojí se sportem. Že nás všichni nevidí jen nabalené v zimní bundě nebo v kombinéze," dodala Charvátová pro svazový web.

https://www.facebook.com/biatlon.cz/posts/3976342652408455

vap, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.