Rubriky:

Biatlon

Show nebude! Biatlonisté zrušili největší lákadlo pro diváky

28. srpna 2020 15:35 - Letohrad

Bez toho divácky nejlákavějšího se musí obejít biatlonisté při letním mistrovství ČR na kolečkových lyžích v Letohradu, kde se bude závodit v sobotu a v neděli. Neuskuteční se sobotní večerní exhibice v supersprintu, stále ještě relativně nové a pro mnohé velmi atraktivní disciplíně.

 

biatlon.cz

Organizátorům bylo po minulých zkušenostech jasné, že by večerní souboje přitáhly davy. Proto show obětovali.

„Chceme maximálně snížit rizika související se stávající situací kolem nemoci covid-19. Po poradě výkonného výboru svazu jsme se proto rozhodli zrušit večerní program, který byl nejnavštěvovanější akcí," uvedl pro biatlon cz Libor Vlček z pořadatelského týmu a současně viceprezident svazu.

Dojetí, slzy! Nastávající česká biatlonová maminka se teď těší na překvapení

https://www.facebook.com/biatlon.cz/posts/4302051056504278

V programu zůstaly sobotní sprinty a nedělní stíhací závody. Startuje se za účasti domácí špičky vždy v 9:30. „Vstup do areálu Šedivského lomu bude možný, ale omezený kapacitou danou hygienickými podmínkami," připomíná pro svazový web Vlček s tím, že fandové, kteří se do určených počtů nevejdou, rozhodně nemusejí přijít o možnost vidět českou elitu. „Ostatní diváci budou moci sledovat závody kolem trati," dodává Vlček.

https://www.facebook.com/biatlon.cz/posts/4314854071890643

vap, Sport.cz

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.