Rubriky:

Biatlon

Biatlonistky odhalily roztomilé tajemství. A pojďme hejbnout zadky jinam, zavelela Davidová

8. prosince 2020 08:24 - Kontiolahti

Adventní atmosféru si tradičně nenechávají ujít ani na dlouhých cestách po závodech. Čeští biatlonisté za sebou mají první zastávku Světového poháru v Kontiolahti, další je na programu v rakouském Hochfilzenu a také tam si vezou své adventní kalendáře. A ne vždy je to záležitost maličkostí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Do kufrů Jessiky Jislové či Markéty Davidové od maminek přibyly balíčky s dobrotami, jak ukazuje video, na němž se pro server biatlon.cz závodnice rozdělily o aktuální zážitky.

Asi i s ohledem na koronavirovou situaci tentokrát nepřišly s mikulášskými aktivitami, jimiž ohromily konkurenci v minulých letech. Ale i na pokojích vyvěšené roztomilé adventní propriety - vedle dobrůtek třeba i andělíčci pro štěstí - stojí za to.

„Doufám, že tam bude víc nezdravých čokoládových dobrůtek," nedělala si hlavu s sportovním jídelníčkem Davidová.

Andělské biatlonistky. Italové na křídla i na Bimba jen zírali

„Já to ani nechci rozbalovat, protože to budu muset sníst," usmívala se pro změnu Jislová

Méně náročnější na prostor je kalendář, který načal Michal Krčmář. „Není ledajaký," říkal na videu. Ale ani on se čokoládových laskomin nezříká.

Biatlonistky ničila střelba i ve stíhačce, Charvátová kroužila desetkrát

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Markéta Davidová (@makulaa)

Aktuální už je pro biatlonisty nové středisko, kde dojde na další dobroty a také body do seriálu. "Tak pojďme hejbnout zadky jinam," zavelela stylově jedna z českých krásek Davidová na sítích pod fotografií.

vap, Sport.cz

ČT sport Oberhof - štafeta žen 4x6 km dnes 14:45
20210116T14:45:00+0100
Oberhof - štafeta žen 4x6 km
Oberhof - štafeta žen 4x6 km
Oberhof - štafeta žen 4x6 km

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.