Živě

Soukalová ve formě. I s břichem vyrazila do akce

5. července 2021 23:19 - Jablonec nad Nisou

Porod se blíží, zbývá do něj jen pár týdnů, ale neposedná Gabriela Soukalová ve sváteční dny zkusila pro ni už takřka zapomenuté náčiní. Těžko říci, na kolikátý pokus se bývalé biatlonistce povedlo sundat malorážkou všechny terče, ale na videu, které ji při tom zachycuje, působí její střelba nesmírně jistě. Skoro jako by chtěla znovu vyrazit do biatlonových bitev.

 

Instagram Gabriely Koukalové

„Dnes jsou to víc než čtyři roky od chvíle, kdy jsem si naposledy vystřelila z malorážky," napsala k videu, na němž se jí střelecky zadařilo, i když se v posledních letech věnuje něčemu úplně jinému. Možná překvapila i sama sebe.

„Jíťa Landová se kterou jsme během kariéry u biatlonu zažily spoustu zážitků, mě vytáhla na malý trénink na střelnici v Jablonci nad Nisou. Byla jsem zvědavá, jestli jsem to za těch X let nezapomněla," psala dále. Rychlost sice trochu postrádala, ale těhotenství jí prakticky vůbec nevadilo. „Ta podpěra na břiše je vlastně na klidovou střelbu celkem praktická. Důkaz na stavu číslo 22," dodala.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.