Boj o světový titul, těžké váhy v akci i kulturista v ringu. Tohle zažije Ústí

6. dubna 2019 06:54 - Praha

Vyprodáno. Všechny sedačky budou v sobotu zaplněny milovníky boxu v Ústí nad Labem, kde se koná od 18 hodin galavečer ve Sportcentru Sluneta. Boj o ženský světový titul organizace WBC ve váze do 46,3 kilo. K tomu těžké váhy o pás mistra České republiky i představení bývalého kulturisty v ringu. Celkem se mezi provazy odehraje jedenáct příběhů. Pět z nich okomentoval organizátor a bývalý profesionální boxer Lukáš Konečný.

 

Facebook: Fabiána Bytyqi

Fabiána Bytyqi vs. Maria Vargasová (atomweight 10x2 minut, zápas o světový titul WBC)

Obhajoba světového titulu, tady vidím šance vyrovnané, protože Mexičanka je fakt dobrá. Doufám, že Fabiáně pomůže domácí publikum. Ona je skvěle připravená po fyzické i psychické stránce. Věřím ji.

Tomáš Šálek vs. Pavel Šour (těžká váha, 10x3 minuty o titul mistra ČR)

Očekávám vyrovnaný a napjatý zápas, budou rozhodovat maličkosti, vidím to 50 na 50. Samozřejmě věřím, že vyhraje Tomáš, u něj bude hrát velkou roli psychika. Vím, že je lepší boxer, ale chybí mu zkušenosti, musí se ukázat.

Boj o českého mistra těžké váhy. Kdo uspěje?

Facebook: Lukáš Konečný

Michal Řehák vs. Robert Rosenberg

Řehák je místní postava a hodně lidí ho zná, takže na něj přijde dost lidí. Osobně favorizuji Rosenberga, který má více boxerských zkušeností. Na tenhle zápas se těším a rád bych ho viděl.

Marian Džupka vs. Filip Grznár

Bývalý kulturista Filip Grznár, k tomu on je atraktivní mediální jméno, které bude zajímat  i širší veřejnost. Někdo přijde na Šoura s Šálkem, další na Fabiánu, další na Grznára, jde o zajímavý mix. Čekám, že bude konec v prvním kole, ale Filip může jen překvapit. Každý čeká, že bude po úvodním kole konec, teď je to na něm, aby se ukázal, jak se připravil.

Radek Vařák vs. Michal Marek

Velcí chlapi v ringu. Další namíchání karty tak, aby byla rozmanitá. Diváci se můžou těšit na Fabiánu, která má přes 40 kilo, své si užijí i ti, kteří čekají na těžkotonážní boxery. V sobotu půjde o zajímavý kontrast.

Jak dopadne Filip Grznár v ringu?

Facebook: Lukáš Konečný

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.