Nečekané přání. Hvězda MMA za osm sekund uspala fanouška

11. dubna 2019 16:59 - Praha

Svět sportovních idolů a jejich fanoušků někdy přináší nezvyklé příběhy. Jeden takový se stal v Německu během fitness výstavy FIBO v Kolíně nad Rýnem. V hlavní roli nadšenec do MMA a jedna z největších hvězd tohoto sportu Jon Jones. Přání bylo jasné, i když nečekané. Fanoušek chtěl uspat za pomocí techniky, která se v tomto sportu používá. Stalo se.

 

Repro video

Kdo viděl tuto scénu, musel se asi divit. Mladík si sednul na zem, dal ruce před sebe a americký zápasník si klekl za něj. Poté ho objal kolem krku a použil techniku rear naked choke, tedy škrcení. Po osmi sekundách se ruce fanouška pomalu snesly k podlaze a usnul. Sami tohle radši nezkoušejte!

Jones mu okamžitě zvedl nohy a za dalších pár sekund bylo vše v normálu. A reakce mladíka po probuzení? Nejdříve údiv, poté radost, úsměv a objetí s jedenatřicetiletou legendou, která stihla za svoji kariéru 24 výher a jen 1 porážku.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.