Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Millerův dopingový nález ohrožuje titulový zápas s Joshuou

18. dubna 2019 09:36 - New York

Boxerský zápas o mistrovské pásy profesionálních organizací WBA, WBO a IBF v těžké váze mezi Britem Anthonym Joshuou a Američanem Jarrellem Millerem, který je naplánován na 1. června v New Yorku, je v ohrožení kvůli dopingovému testu amerického vyzyvatele. Miller měl v březnu blíže nespecifikovaný pozitivní nález a kvůli tomu nedostal potřebnou licenci.

 

Instagram matchroom boxing

Třicetiletý Miller zatím mezi profesionály nepoznal hořkost porážky. Z 24 duelů jich vyhrál 23 (z toho 20 k.o.), jeden skončil nerozhodně. Pokud vzorek B doping nepotvrdí, může znovu požádat o licenci.

Joshuův promotér Eddie Hearn už na twitteru oznámil, že jeho svěřenec pokračuje v přípravě na svůj profesionální debut na americké půdě. Devětadvacetiletý Joshua vyhrál všech dosavadních 22 soubojů, až na jedinou výjimku všechny ukončil předčasně.

ČTK

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.