Živě

Millerův dopingový nález ohrožuje titulový zápas s Joshuou

18. dubna 2019 09:36 - New York

Boxerský zápas o mistrovské pásy profesionálních organizací WBA, WBO a IBF v těžké váze mezi Britem Anthonym Joshuou a Američanem Jarrellem Millerem, který je naplánován na 1. června v New Yorku, je v ohrožení kvůli dopingovému testu amerického vyzyvatele. Miller měl v březnu blíže nespecifikovaný pozitivní nález a kvůli tomu nedostal potřebnou licenci.

 

Instagram matchroom boxing

Třicetiletý Miller zatím mezi profesionály nepoznal hořkost porážky. Z 24 duelů jich vyhrál 23 (z toho 20 k.o.), jeden skončil nerozhodně. Pokud vzorek B doping nepotvrdí, může znovu požádat o licenci.

Joshuův promotér Eddie Hearn už na twitteru oznámil, že jeho svěřenec pokračuje v přípravě na svůj profesionální debut na americké půdě. Devětadvacetiletý Joshua vyhrál všech dosavadních 22 soubojů, až na jedinou výjimku všechny ukončil předčasně.

ČTK

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.