Rubriky:

Bojové sporty

Vémola si poprvé zahrál ve filmu. V nočním klubu předvedl svoji klasiku

26. listopadu 2019 13:53 - Praha

Premiéry se člověk může dočkat v jakémkoliv věku. Ve čtyřiatřiceti letech jedna taková čeká Karlose Vémolu. Zápasník MMA si zahrál ve filmu Špindl 2. Co předvede? Sport.cz získal ukázku, kde si Terminátor zahrál a zůstal také věrný své hlášce, kterou často používá ve spojení s MMA.

archiv: Špindl 2

Pokračování úspěšné komedie jde do kin 5. prosince a Vémola si ve filmu zahrál sám sebe. Je návštěvníkem nočního klubu, kde přebere pár sličných dívek Janu Čenskému, který hraje filmového producenta.

Zazní i legendární hláška - lvi žerou první. Zajímavostí je, že parťáka mu ve filmu hraje manažer Petr Větrovský, který aktuálně dokončuje natáčení dokumentu o Atillu Véghovi, který Vémolu porazil 9. listopadu ve vyprodané O2 areně a pořádající organizace OKTAGON MMA nazvala jejich souboj Zápasem století. V něm Slovák poslal pravým hákem českého zápasníka k zemi a on po čtyřech letech prohrál.

Pohled, který mnohým vyrazil dech. UFC už se mi nepovede, přiznal smutný Karlos Vémola

Sport.cz

Ve filmu dopadl mnohem lépe. „Karlos je profesionál, takže natáčení s ním bylo úplně bez problémů," pochvaloval si režisér filmu Radek Balaš.

Před kamerou se nově objevil i Attila Végh. Slovenský bojovník si zahrál vojáka ve filmu Malá ríša. Sám se premiéry slovensko-islandského filmu před pár dny zúčastnil.

"Bylo to trochu odlišné, ale už jsem natáčel jiné projekty, takže to nebylo moc nové, ale filmová role byla nová. Doufám, že v budoucnosti něco přidám, víc než jen pět minut," svěřil se Végh serveru cas.sk.

Získal Vémolův skalp, teď se objevil před kamerou. Végh si zahrál ve filmu vojáka

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.