Boxer Fury před odvetou s Wilderem změnil trenéra

16. prosince 2019 15:47 - Praha

Dva měsíce před odvetou s úřadujícím mistrem světa Američanem Deontayem Wilderem britský boxer Tyson Fury změnil trenéra. Po dvou letech se rozešel s Benem Davisonem a začal spolupracovat s Javanem "Sugarem" Hillem.

 

Facebook: Tyson Fury

"Tyson i já jsme se museli rozhodovat o naší kariéře, což mělo za následek ukončení našeho pracovního vztahu. Zůstaneme přáteli," napsal Davison na twitteru. Jeho nástupce Hill je synovcem zesnulého Emmanuela Stewarda, s nímž Fury v minulosti trénoval v Detroitu.

Fury a Wilder by se měli utkat 22. února v Las Vegas. Wilder je šampionem organizace WBC, ze 42 soubojů v profesionálním ringu vyhrál 41 a remizoval právě s Furym. Ten zatím přemožitele také nenašel, v polovině září v generálce na odvetu udolal na body Švéda Otto Wallina.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.