Rubriky:

Bojové sporty

Joshua bude s Pulevem boxovat bez diváků, možná už v červenci

1. května 2020 18:30 - Londýn

Boxeři Anthony Joshua a Kubrat Pulev budou pravděpodobně bojovat o titul profesionálního mistra světa těžké váhy v Londýně bez diváků. Vedení britského boxu se po odeznění koronavirové krize chystá v červenci obnovit zápasový program, upozornilo však, že zpočátku se bude odehrávat bez účasti fanoušků v hledišti.

 

Zápas mezi šampionem organizací WBA, WBO a IBF Joshuou a bulharským vyzyvatelem Pulevem se měl uskutečnit 20. června na stadionu Tottenhamu, kvůli pandemii koronaviru však byl odložen. Zatímco Pulev je přesvědčen, že se bude boxovat až o několik měsíců později, zástupci jeho protivníka hovoří o možném termínu 25. července.

Po odkladu podle agentury AP každopádně padla varianta se stadionem Tottenhamu, na který se vejde přes 60 000 diváků. Nejen kvůli zakázanému vstupu fanoušků, ale také proto, že v létě se v Anglii nejspíš budou dohrávat přerušené fotbalové soutěže.

Boxerský duel Joshua - Pulev byl kvůli koronaviru odložen

Box se v Británii bude moci vrátit na scénu jen s přísnými zdravotními pravidly. Funkcionáři hodlají omezit počet zápasů v programu na pět, co nejméně má být také dalších lidí kolem ringu - tedy rozhodčích, pořadatelů nebo televizních pracovníků. Boxeři i všichni další účastníci večera budou muset před zápasem do karantény a podstoupí testy na koronavirus.

Anthony Joshua v tréninku.

Facebook: Anthony Joshua

Britský boxer Joshua získal zpět světové tituly loni v prosinci, kdy v Saúdské Arábii porazil na body Američana Andyho Ruize.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.