Rubriky:

Bojové sporty

Padesátníci Tyson a Jones budou boxovat až na konci listopadu

10. srpna 2020 12:18 - New York

Boxerský souboj bývalého profesionálního mistra světa v těžké váze Mikea Tysona s Royem Jonesem se uskuteční až na konci listopadu. Podle magazínu The Ring si změnu termínu vyžádal Tysonův tábor, podle nějž by mělo odložení zápasu z 12. září na 28. listopadu přinést vyšší zisk.

 

Facebook: Mike Tyson

Čtyřiapadesátiletý Tyson se s jednapadesátiletým Jonesem utká v exhibičním souboji na osm kol v Los Angeles. Duel bude přenášen na sociální síti Triller. Soupeře bude při přípravě na zápas sledovat tým kameramanů, z nasbíraného materiálu by měl vzniknout desetidílný dokument.

Tyson se stal v roce 1986 ve dvaceti letech nejmladším mistrem světa v těžké váze v historii a poslední souboj absolvoval 11. června 2005. Jones, jenž během kariéry vlastnil najednou rekordních sedm pásů mistra světa, naposledy boxoval předloni.

Divoký sexy tanec! Vítězka to nandala soupeřce i kritikům

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.