Rubriky:

Bojové sporty

Vyrovnali Konečného! Boxeři Suchý a Tóthová mají stříbrné medaile z juniorského ME

22. listopadu 2020 13:05 - Budva
(Aktualizováno: 22. listopadu 2020 15:29)

Boxeři Erik Suchý a Claudie Tóthová získali na juniorském mistrovství Evropy v Budvě stříbrné medaile. Oba dnes prohráli finálové duel s ruskými soupeři a nepodařilo se jim vybojovat pro český box první zlato z této akce.

 

@ facebook BOXING CLUB OSTRAVA a.s.

Vyrovnali ale výsledek Lukáše Konečného, posledního českého finalisty z ME juniorů. Pozdější profesionální mistr světa byl druhý v roce 1995. Před ním získali stříbrné medaile také Michal Franek (1984/do 71 kg), Pavol Polakovič (1992/do 67 kg) a Jan Bezvoda (1992/do 91 kg).

Suchý ve finále kategorie do 64 kg prohrál s Mikailem Zajnulabidovem. Ostravský boxer neuspěl na šampionátu v Černé Hoře až ve čtvrtém zápase. Vylepšil páté místo z juniorského ME v roce 2018, kdy vypadl ve čtvrtfinále.

Tóthová ve finále kategorie do 54 kg nestačila na Lianu Tarasjanovou. Na turnaji, v němž bylo v její váze na startu pouze šest boxerek, vyhrála dva zápasy.

Výprava vybojovala v Budvě dohromady tři medaile, o bronz se postarala Veronika Zajícová účastí v semifinále kategorie do 51 kg.

ČTK

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.