Bizarní moment! Zmatený bojovník po tvrdém KO zaútočil na rozhodčího, ten reagoval nekompromisně

18. srpna 2021 11:01 - Moskva

To se jen tak nevidí. Na sociálních sítích koluje video, které zachycuje duel mezi dvěma fightery z ruského turnaje ve smíšených bojových uměních. Jeden ze zápasníků na nahrávce krátce po začátku kola inkasuje tvrdé KO, zcela dezorientovaný poté napadne sudího a ten ho musí zpacifikovat škrcením. Video s incidentem naleznete uvnitř článku.

 

@AngeLMMA

Zápas mezi oběma borci netrval ani 10 vteřin. Bojovník v černo-béžových trenkách jde k zemi po hodně tvrdé pravačce soupeře. Zápas byl u konce, rozhodčí neměl jinou možnost než odmávat.

Jenže tím video nekončí. K údivu všech si totiž zjevně otřesený fighter myslel, že střet pokračuje. Rozhodčího si navíc spletl se soupeřem a pokoušel se ho strhnout na zem.

Sudí duelu sice zachoval klid, ale k otřesenému bojovníkovi byl poněkud nekompromisní. Nasazeným chvatem ho začal škrtit až do doby, než se nešťastník znovu poroučel směrem k zemi.

pb, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.