Rubriky:

Ostatní sporty

Čeští ragbisté chtějí vyhrát i v Moldavsku

18. března 2011 12:20 - KIŠINĚV

Čeští ragbisté se pokusí v sobotu potvrdit vedoucí postavení v ME divize 1B na hřišti Moldavska, kde zakončí první polovinu šampionátu. Ve venkovních zápasech mají zatím svěřenci kouče Martina Kafky stoprocentně úspěšnou bilanci, vyhráli v Nizozemsku i před týdnem v Německu. Ve čtyřech dosavadních utkáních podlehli jen doma Belgii.

 

www.ceskeragby.cz

"Moldavsko bude silným soupeřem, zejména v domácím prostředí dokážou být hodně nepříjemní. Naposledy jsme v Kišiněvu prohráli 30:45, protože jsme nezachytili jejich úvodní asi půlhodinový nástup," řekl kapitán národního mužstva Roman Šuster.

Na předchozí návštěvu Moldavska nemá nejlepší vzpomínky. "Na trénink nás zavezli někam za město na hřiště, které nebylo zcela zatravněné. Ubytovali nás v hotelu, který byl spíše ubytovnou," dodal Šuster.

Utkání se uskuteční v sobotu od 15 hodin.

ČTK

Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.