Vydařený návrat. Přál bych takový nástup každému, říká Petrášek po dlouhé pauze

25. července 2021 10:55 - Praha

Životní momenty má za sebou v posledních dnech Miloš Petrášek. Český MMA zápasník se několik desítek hodin před zápasem s chorvatským bojovníkem Vladem Neferanovičem dozvěděl od své ženy, že bude otcem. Poté, nabitý touto pozitivní zprávou, rozebral před velkou fanouškovskou podporou svého soupeře a po téměř dvou letech zažil velký návrat do organizace OKTAGON MMA.

Sport.cz, Oktagon TV

Populární Meloun změnil od základu svou image a do zápasu s třicetiletým Chorvatem nastupoval pořádně nabuzený. Aby také ne. Na Štvanici ho hnal zaplněný stadion, jenž vytvořil téměř frenetickou atmosféru. „Přál bych si, aby každý zápasník zažil takový nástup, který mi lidi dopřávají," uvedl Petrášek na tiskové konferenci.

Usměvavý zápasník změnil tradiční tón a do zápasu šel se zlou tváří. „Každý sparingy jsem se na to snažil nastavit. Cvičil jsem si to i před zrcadlem a říkal jsem si, že to vypadá fakt zle, že to na soupeř zkusím a vyšlo to," pousmál se po turnaji OKTAGON 26 bojovník polotěžké váhy.

Daniel Škvor zapomněl, že v MMA není počítání, soupeře dorazil nadvakrát

Sport.cz

Nejprve kop na hlavu, poté rychlý strh na zem. Plán osmadvacetiletého bojovníka vypadal jasně, přesto Petrášek reagoval zejména na soupeře z Chorvatska. „Vyplynulo to ze situace. Věděl jsem, že je tvrdý. Že bude lepší ho utáhnout než se tam s ním řezat," nastínil Meloun svou taktiku.

Opět nekompromisní Tereza Bledá a její další ukončení před limitem

Sport.cz, Oktagon TV

Po třech minutách bylo rozhodnuto. Povedená submise na ruku a nebylo co řešit. Tři porážky v řadě byly v tu chvíli zapomenuty. Z osmadvacetiletého bojovníka spadl veškerý tlak. „Bylo opravdu těžké se soustředit, ale věřil jsem, že vyhraju. Když jsem se ve středu dozvěděl, že je moje žena těhotná, věděl jsem, že prostě nemohu prohrát," tvrdil Petrášek, kterého tak mohou brzo čekat otcovské povinnosti.

„Pocity jsou skvělé, fantastické. Hrozně moc mě diváci namotivovali. V tomto sportu jsem již deset let a tohle je neskutečné. Miluju to," vyznal se Meloun, který nezapomněl na závěr pochválit fanoušky. Těch dorazilo do ochozů pražské Štvanice okolo pěti tisíc.

Bylo to těsné. Pirát vybojoval prozatímní titul ve střední váze, udolal Poláka Naruszczku

Oktagon TV

mak, jab, Sport.cz

Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.