Vávra řídil pěti góly kanonádu Chodova proti Královským Vinohradům

Útočník Marek Vávra se podílel pěti góly a asistencí na vítězství florbalistů Chodova ve 4. kole superligy v pražském derby nad Sokolem Královské Vinohrady 13:7. Šest bodů za čtyři trefy a dvě přihrávky si připsal také polský forvard Wojciech Malajka, jenž přispěl k výhře FBC Ostrava v České Lípě 13:5.

Florbalisté Chodova.

Chodov zabral po porážkách s mistrovskou Mladou Boleslaví 4:5 a na Spartě 4:7 a připsal si druhou výhru v sezoně. "Do začátku třetí třetiny to bylo z naší strany dobré, ale pak jsme nastoupili nesoustředěně. Prohráli jsme tu třetinu 3:4 a převládá naštvání," řekl Vávra.

Hráči FBC Ostrava si připsali třetí výhru ze čtyř zápasů a posunuli se minimálně do neděle do čela tabulky o skóre před Tatran Střešovice a Bohemians.

Livesport superliga florbalistů - 4. kolo:
Chodov – TJ Sokol Královské Vinohrady 13:7 (5:2, 5:1, 3:4)
Branky: 26., 31., 36., 42. a 58. M. Vávra, 4., 14. a 43. Komárek, 2. Maxa, 11. J. Bauer, 18. Eremiáš, 22. Skřivánek, 36. Vošta – 7. a 27. Pergler, 20. Z. Stuchlík, 42. O. Stuchlík, 42. V. Kopecký, 43. vlastní Strnad, 46. Švejda.
FBC Česká Lípa – FBC Ostrava 5:13 (1:2, 3:5, 1:6)
Branky: 15., 26. a 53. Kopič, 27. T. Novák, 38. Krajcigr – 31., 43., 49. a 52. Malajka, 21., 35. a 48. Pešat, 10. a 15. Soukup, 30. Chatrný, 40. Kuczera, 41. Gál, 52. Hurta.