Stolní tenisté porazili na MS družstev Srbsko a Černou Horu

25. dubna 2006 08:51 - BRÉMY

Stolní tenisté vstoupili vítězně do mistrovství světa družstev. V úvodním utkání skupiny C porazili v Brémách Srbsko a Černou Horu 3:1, když dva body zařídil Petr Korbel a třetí přidal Martin Olejník. Trenér mužů Pavel Špaček však po utkání přiznal, že před vstupem do soutěže cítil nervozitu.

 

internet

"Každý začátek je těžký, a zvláště na mistrovství světa. Petr (Korbel) zvládl roli jedničky a Martin (Olejník) udělal povinný bod na trojce. Je to první vítězství. Cesta je před námi ještě dlouhá, ale odstartovali jsme dobře," řekl trenér spolupracovníkovi ČTK.

Zápas začal prohrou Marek Klásek, který nestačil na Aleksandara Karakaševiče. Pak vyrovnal Korbel v duelu se Slobodanem Grujičem, kterého porazil 3:1. Důležitý druhý bod získal v utkání týmových trojek Martin Olejník jasnou výhrou 3:0 nad Bojanem Miloševičem. Výhru pečetila česká jednička Korbel v souboji s Karakaševičem vítězstvím 3:1 na sety. "V obou zápasech jsem byl lepší. Nebyly tam situace, že bych prohrával. Své sety jsem vyhrával hladce," řekl Korbel.

V úterý se svěřenci trenéra Špačka, dvojnásobní bronzoví medailisté z ME, střetnou od 13:00 s domácími Němci v čele s Timem Bollem.

Muži - skupina C:
Česká republika - Srbsko a Černá Hora 3:1
Klásek - Karakaševič 1:3 (5, -3, -8, -7), Korbel - Grujič 3:1 (6, -5, 4, 8), Olejník - Miloševič 3:0 (6, 11, 5), Korbel - Karakaševič 3:1 (7, -13, 4, 8).
Německo - Norsko 3:1, Rakousko - Polsko 3:2.

ČTK

ČT sport Nové Město na Moravě - stíhací závod mužů na 12,5 km konec
20210307T16:00:00+0100
Nové Město na Moravě - stíhací závod mužů na 12,5 km
Nové Město na Moravě - stíhací závod mužů na 12,5 km
Nové Město na Moravě - stíhací závod mužů na 12,5 km

Časová osa: Ostatní sporty

Filtr článků - Ostatní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: