Hromadný spurt na Dauphiné vyhrál Bennett, dál vede Teuns

Třetí etapu cyklistického závodu Critérium du Dauphiné vyhrál v hromadném finiši Ir Sam Bennett. Už sedmý letošní triumf vybojoval díky výborné práci kolegů z týmu Bora-hansgrohe, kteří mu v cílové rovince připravili pozici pro spurt. Třinácté místo obsadil Zdeněk Štybar.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Ir Sam Bennett se raduje z vítězství ve 3. etapě cyklistického závodu Critérium du Dauphiné. Video: sntv

Po 177 kilometrech projel Bennett cílem první před Belgičanem Woutem van Aertem. Pro trojnásobného mistra světa v cyklokrosu byl náplastí za prohraný finiš posun do čela bodovací soutěže, navíc vede pořadí mladých jezdců.

V čele průběžného pořadí zůstal vítěz druhé etapy Belgičan Dylan Teuns. Před středeční časovkou na 26 kilometrů v Roanne má stále třísekundový náskok před Francouzem Guillaumem Martinem.