Rubriky:

Cyklistika

Živě

Ciccone byl odměněn za úspěch na Tour novou smlouvou

13. července 2019 10:37 - Macon (Francie)

Po zisku žlutého trikotu lídra Tour de France si italský cyklista Giulio Ciccone prožil další radostné chvíle. Vedení stáje Trek-Segafredo s ním totiž prodloužilo během slavného závodu smlouvu do roku 2021. Za Trek jezdí Ciccone první sezonu a odměnil se už vítězstvím ve vrchařské soutěži na květnovém Giru d'Italia.

 

Christian Hartmann, ČTK

Do čela Tour de France se dostal ve čtvrtek po prvním testu v horách. A pojede ve žlutém minimálně i dnešní osmou etapu. "Mám velkou radost. Cítím se v Treku výborně, je to jedna velká rodina. Žlutý dres si užívám, ale hlavním cílem je podpořit Richieho Portea - to je náš kapitán," řekl čtyřiadvacetiletý Ciccone.

Novým lídrem Tour se stal po druhém místě při dojezdu na Planinu krásných dívek. V čele průběžného pořadí vede o šest sekund před domácím jezdcem Julianem Alaphilippem.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.