Rubriky:

Cyklistika

Cyklistický tým CCC může přijít o hlavního sponzora

26. dubna 2020 18:38 - Varšava

Cyklistické stáji CCC, za kterou jezdí i Jan Hirt a Josef Černý, hrozí ztráta hlavního sponzora. Stejnojmenný polský obuvnický gigant kvůli koronavirové krizi v prvním čtvrtletí letošního roku prodělal oproti loňsku 75 milionů eur (dvě miliardy korun). S bankami se podle polských médií domluvil na zajištění financování na 12 měsíců dopředu, ale zřejmě bude muset zrušit veškeré sponzorské aktivity.

 

Jan Brychta

Elitní tým už začátkem dubna kvůli špatné ekonomické situaci dočasně propustil většinu zaměstnanců a jezdcům včetně belgické hvězdy Grega Van Avermaeta výrazně snížil platy.

Cyklistické stáje se dostaly do finanční tísně i proto, že se od poloviny března nezávodí. Sezona je zatím přerušena minimálně do 1. června.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.