Prokop skončil v prvním závodě ČP ve fourcrossu až třetí

31. května 2009 17:05 - PRAHA

Vítězem úvodního závodu Českého poháru ve fourcrossu na horských kolech se na trati v Praze-Stodůlkách stal Kamil Tatarkovič z týmu Scott FDF team. Na stupně vítězů jej doprovodili teprve sedmnáctiletý Jakub Říha a dvojnásobný mistr světa Michal Prokop.

Účastník olympijských her v bikrosu Prokop dlouho závodu vládl. Zajel nejrychlejší čas v kvalifikaci a až do finálové jízdy stále vítězil.

I start finále zvládl nejlépe a do první zatáčky vjížděl na vedoucí pozici. Razantní jízdou se však před něj dostal vnitřkem Tatarkovič a Prokop měl plné ruce práce, aby nespadl. Toho využil Říha a vybojoval druhou příčku.

První závod Českého poháru ve fourcrossu v Praze:

1. Tatarkovič (Scott FDF team), 2. Říha (Polis.Racing), 3. Prokop (Author team), 4. Stašek (Ghost A.T.G.), 5. Slavík (RSP), 6. Mühlhans (Bike club M. Lázně), 7. Měchura (Chain Reaction), 8. Novák (TBB team).

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.