Rubriky:

Cyklistika

McLaren končí po jedné sezoně v cyklistice

26. srpna 2020 21:48 - Londýn/Praha

Automobilová společnost McLaren oznámila, že na konci roku už po jedné sezoně ukončí své angažmá v cyklistice. Výrobce sportovních aut a vozů formule 1 byl v tomto roce sponzorem elitního týmu Bahrajn-McLaren s licencí WorldTour, který spolufinancuje bahrajnská královská rodina.

 

Foto Deceuninck Quick Step - Sigfried Eggers

Za tým Bahrajn-McLaren letos jezdí například elitní španělský vrchař Mikel Landa či britský spurtér Mark Cavendish. Stáj fungující v letech 2017-2019 pod názvem Bahrajn-Merida si tak musí pro příští rok hledat nového partnera.

Za ochodem McLarenu z cyklistiky podle všeho stojí finanční problémy způsobené koronavirovou krizí, jež dolehly na hlavní automobilovou sekci britské společnosti.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.