Rubriky:

Cyklistika

Živě

O bikerku Huříkovou se zajímá polská stáj CCC Polkowice

2. září 2010 11:38 - VARŠAVA

O českou bikerku Terezu Huříkovou, která v současnosti jezdí za španělskou stáj Trek Lorca, se zajímá přední polský tým CCC Polkowice. Jeho trenéři podle deníku Gazeta Wyborcza sledují výkony dvojnásobné juniorské mistryně světa na nynějším světovém šampionátu v Kanadě. V souvislosti s polskou stájí se hovoří také o možném příchodu Rusky Iriny Kalentěvové, dvojnásobné mistryně světa v cross country.

 

Event Concept

Tým přitom přes zájem zahraničních závodnic sázel dosud výlučně na polské jezdkyně a jeho barvy hájí například nejlepší polská bikerka Maja Wloszczowská, stříbrná medailistka z olympijských her v Pekingu.

"Teď nevylučuji, že v příštích sezonách se tato politika změní. Také proto, že hlavní sponzor týmu Dariusz Milek investuje i v Česku," řekl stáje Andrzej Piontek. "Všechno záleží na něm," dodal na adresu jednoho z nejbohatších Poláků, kterému patří síť obchodů s obuví CCC, jejíž pobočky jsou i v České republice.

Piontek listu potvrdil, že Huříková se už u CCC Polkowice vyptávala na možnosti smlouvy. Současný kontrakt s Trek Lorca česká reprezentantka podepsala vloni v listopadu a má platnost až do roku 2012.

ČTK

Časová osa: Cyklistika | Tour de France

Filtr článků - Cyklistika


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.