Kreuzigerův tým NTT je bez sponzora na příští sezonu

2. listopadu 2020 16:41 - Kodaň/Praha

Cyklistický tým NTT Pro Cycling, za který jezdí Roman Kreuziger, nejspíš po této sezoně skončí. Manažer stáje Bjarne Riis v rozhovoru pro dánský deník Ekstra Bladet uvedl, že není na obzoru žádný nástupce odcházejícího titulárního sponzora a pokračování týmu nepovažuje za reálné.

 

Facebook Romana Kreuzigera

"Aktuálně to vypadá tak, že žádný tým v příští sezoně nepovedu. Taková je situace. Nemáme sponzora a čas se nachyluje, takže to nevypadá moc dobře," uvedl Riis k avizovanému odchodu japonské telekomunikační společnosti NTT.

"Tohle je prostě realita a nic s tím nenadělám," dodal šestapadesátiletý Dán, jenž neočekává, že by se v nejbližší době našel sponzor, který by tým zachránil.

Odtajněno! Drsná nástraha čeká na cyklisty při příští Tour dvakrát během jediného dne

Bývalý cyklista a manažer úspěšné stáje Tinkoff-Saxo Riis přišel do týmu, jenž dříve nesl názvy Dimension Data a MTN-Qhubeka, na začátku letošního roku. Původně se očekávalo, že by se jeho společnost Virtu Cycling do týmu zapojila i vlastnicky, nakonec však v září podle dánských médií jednání padlo a majitelem zůstal pouze Jihoafričan Doug Ryder.

Čtyřiatřicetiletý Kreuziger jezdí za NTT od loňského roku a letos mu končí dvouletá smlouva.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: