Rubriky:

Cyklistika

Italský tým dráhařů hlásí před ME další dva případy koronaviru

9. listopadu 2020 17:20 - Montichiari

Italskou reprezentací dráhových cyklistů se před mistrovstvím Evropy dál šíří nákaza koronavirem. Po časovkářském světovém šampionovi Filippu Gannovi měli o víkendu pozitivní testy na covid-19 i jeho kolegové z družstva pro týmovou stíhačku Liam Bertazzo a Michele Scartezzini. Stejně jako Ganna mají mírné příznaky a zamířili do domácí karantény.

 

Luca Bruno, ČTK/AP

Národní tým kvůli tomu odložil odjezd na šampionát do Plovdivu. Cyklisté se dnes podrobili novým odběrům, a pokud budou všechny výsledky negativní, odcestují do Bulharska v úterý. ME začne ve středu, kdy je na programu kvalifikace stíhačky družstev.

Konkurence na mistrovství Evropy bude letos o poznání slabší. Minulý týden se kvůli obavám z koronaviru, který se v Bulharsku vymyká kontrole, ze šampionátu odhlásily výpravy Francie a Německa.

V nominaci na ME dráhařů v Plovdivu je čtrnáct závodníků

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.