Rubriky:

Cyklistika

Cyklistický tým NTT našel nového sponzora a bude pokračovat

20. listopadu 2020 10:17 - Kapské Město

Elitní jihoafrická cyklistická stáj bude pokračovat i po odchodu svého hlavního sponzora NTT, pod jehož jménem letos v seriálu WorldTour startovala. Novým partnerem týmu, v jehož barvách strávil poslední dvě sezony český jezdec Roman Kreuziger, se stal švýcarský výrobce oblečení ASSOS. V názvu stáje by měl nový sponzor figurovat společně s jihoafrickou charitativní organizací Qhubeka, kterou tým dlouhodobě podporuje.

 

NTT Pro Cycling

Nad budoucností jihoafrického týmu, který vznikl v roce 2007 a ve WorldTour působí od roku 2016, visel v posledních týdnech otazník. I kvůli této nejistotě se Kreuziger rozhodl v minulých dnech po vypršení smlouvy pro změnu angažmá a podepsal smlouvu s druhodivizní stájí Gazprom-RusVelo.

Minulý týden opustil NTT i týmový manažer Dán Bjarne Riis. Někdejší vítěz Tour de France řídil stáj jednu sezonu.

Kreuziger opouští WorldTour, bude jezdit za Gazprom-RusVelo

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.