Cyklista Schlegel skončil třetí v závodě Kolem Horního Rakouska

13. června 2021 17:58 - Hinterstoder

Cyklista Michal Schlegel obsadil třetí místo v závodě Kolem Horního Rakouska, který před dnešní závěrečnou etapou vedl. Člen elitního českého týmu Elkov-Kasper v dnešním finále s náročným stoupáním do lyžařského střediska Hinterstoder skončil třetí a o dres lídra přišel.

GIAN EHRENZELLER, ČTK/AP

Pro vítězství v etapě a tím i celkovou výhru si dojel Francouz Alexis Guerin o sekundu před domácím Riccardem Zoidlem. Šestadvacetiletý Schlegel, jenž minulou neděli vyhrál etapový závod Kolem Malopolska a v Rakousku zvítězil v sobotní etapě, ztratil celkově 18 sekund. Do první desítky se ještě vešli jeho týmoví kolegové Michael Kukrle (8.) a Jakub Otruba (10.).

Závod Kolem Horního Rakouska v minulosti vyhráli Leopold König v roce 2010 a Petr Benčík rok nato.

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.