Kulhavý na závěr sezóny dojel druhý v maratónu na jihu Francie

Fréjus

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý zakončil sezónu druhým místem v závodu na 83 km na festivalu horských kol Roc d'Azur ve Francii. Český jezdec nestačil v pátek pouze na mistra Evropy v maratónu Albana Lakatu z Rakouska, kterému podlehl ve spurtu. Třetí ve finiši dojel Kulhavého kolega z týmu Specialized a světový šampión v maratonu Švýcar Christoph Sauser.

Tři nejlepší z maratónu Roc d´Azur: Rakušan Alban Lakata (uprostřed), Jaroslav Kulhavý (vpravo) a třetí Švýcar Christoph Sauser.

"Poslední velký závod mám za sebou. Alban byl lepší," uvedl na facebooku Kulhavý, který před rokem závod vyhrál před Sauserem. V bikerském maratónu startovalo 2300 jezdců, mezi nimiž byl i osmapadesátiletý Alain Prost, čtyřnásobný mistr světa formule 1.