VIDEO: Potřebujete vyměnit píchlé kolo? Bývalý šampión Armstrong vám s tím poradí

18. dubna 2014 21:43 - New York

Sedminásobný šampión Tour de France Lance Armstrong, který se v lednu loňského roku během natáčení televizního pořadu přiznal Oprah Winfreyové z užívání dopingu, se snaží všemožně zachránit pošramocenou pověst a uchovat v paměti fanoušků své jméno. Magazín Outside Online zveřejnil instruktážní video, v němž bývalý slavný americký cyklista ukazuje, jak postupovat při defektu pneumatiky.

Outside, Reuters

"Ahoj, jsem Lance Armstrong, sedminásobný vítěz Tour de France...hej, já jsem ten scénář nepsal," upozorňuje Armstrong v úvodu videa s jemným úsměvem na rtech.

Někdejší šampión se při tom nachází v opravně a v pohodlném oděvu je připraven udílet rady. "Dnes vám ukážu, jak si poradit s defektem pneumatiky," doplňuje někdejší šampión a poté podrobně vysvětluje a názorně ukazuje, jak v takových případech postupovat.

Armstrong vyhrál Tour de France celkem sedmkrát, ale kvůli dopingu o všechny triumfy přišel a dostal doživotní zákaz startů.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.