Rubriky:

Cyklistika

Česká štafeta si na MS bikerů na Vysočině dojela pro stříbro

30. června 2016 19:05 - Nové Město na Moravě
(Aktualizováno: 30. června 2016 19:22)

Čeští bikeři Matěj Průdek, Richard Holec, Kateřina Nash a Jaroslav Kulhavý vybojovali na světovém šampionátu v Novém Městě na Moravě v závodě štafet stříbro. Rozšířili tak medailovou sbírku z této disciplíny, která čítá dva bronzy z let 2010 a 2014.

 

Jaroslav Šnajdr, ČTK

Češi předvedli fantastickou druhou část závodu. Poté, co Průdek zastupující kategorii mužů do 23 let, slibně začal a předával šestý, měl junior Holec technické potíže, neboť mu spadl řetěz. Ztratil desítky vteřin a s mankem přes minutu a čtvrt na vedoucí Francii finišoval devátý. Nash však posunula tým až na druhou příčku a tu Kulhavý udržel.

Mistry světa se stali Francouzi v sestavě Victor Koretzky, Benjamin Le Ny, Pauline Ferrandová-Prévotová, Jordan Sarrou a triumfovali na MS již potřetí za sebou.

MS na horských kolech v Novém Městě n.Mor. (Žďársko):
Cross country - štafety:
1. Francie (Koretzky, Le Ny, Ferrandová-Prévotová, Sarrou) 59:49
2. ČR (Průdek, Holec, Nash, Kulhavý) -16
3. Švýcarsko (Colombo, Albin, Freiová, Forster) -37
4. Německo -44
5. Dánsko -1:06
6. Itálie -1:06
ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.