Rubriky:

Cyklistika

Máš koule z ocele? Prdíš? Malí kluci rozesmáli Frooma a spol.

29. července 2016 11:14 - Londýn

Na otázky sportovních žurnalistů musejí denně odpovídat všichni vrcholoví sportovci. Jak to ale dopadne, když se do role reportérů dostanou malí kluci? Vyzkoušeli si to někteří cyklisté ze stáje Sky, která v letošní Tour de France dovedla svého lídra Chrise Frooma k vítězství. Rozhovory je rozhodně nenudily.

Novinky/Reuters

Jeden z chlapců vnímá líbání dívek na pódiu za nutné zlo, kterým si vítězný cyklista musí procházet. Jiný chtěl zase vědět, jestli Froome v letošním závodě na okamžik nezapomněl, že se jedná o cyklistický závod. V televizi ho totiž viděl běžet.

Jeden z domestiků (pomocníků lídra) Ian Stannard odpovídal na otázku, jestli během závodu prdí, aby to ostatní museli čichat a po Geraintu Thomasovi chtěl zase tazatel vědět, jestli je dobrý v domácích pracích, když je přece domestik (od slova domestic znamenající také domácí pomocník).

Podívejte se na vtipné otázky malých chlapců, které rozesmály i samotné cyklisty.

oc, Sport.cz

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.