Živě

Vyjížďka skončila kulkou v boku. Cyklistu zasáhli střelou zblízka

17. května 2017 09:34 - New Orleans

A pak se řekne, udělejte něco pro zdraví. Rekreační vyjížďka cyklistů z klubu Semi Tough v New Orleans málem skončila tragédií. Nečekejte žádný karambol s automobilem, cyklistu Christophera Weisse zasáhla do oblasti boku kulka neznámého střelce.

Reid Case, Reuters

Na výjezd se vydala celá skupina cyklistů za plného provozu. Po chvíli ale musel jeden z nich nuceně zastavit kvůli bolesti v oblasti boku. Jak kolegové zjistili, zasáhla jej střela, což dokumentuje i video. Jeden z cyklistů totiž měl na helmě namontovanou kameru, aby předešel případným sporům při možné nehodě. Střelce sice pochopitelně záběr neodhalil, ale zranění se zdokumentovat povedlo.

Zmíněný cyklista nakonec skončil se střelným zraněním v nemocnici, brzy by měl ale podle místních médií být v pořádku. Vyšetřování zatím pouze prokázalo, že byl zasažen střelou zblízka, nejspíš zbraní na paintball nebo jí podobnou.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.