Rubriky:

Golf

Golfista Matuš je před finále na Zbraslavi třináctý

7. července 2018 17:20 - Praha

Golfista Stanislav Matuš útočí v Praze na svůj nejlepší výsledek na turnajích evropské Challenge Tour. Na Prague Golf Challenge na Zbraslavi je po třech kolech se skóre -10 na děleném třináctém místě.

 

Jiří Velden

Do čela se dostal Němec Marcel Schneider, který má celkem čtrnáct ran pod par. O ránu zpět jsou Skot Robert MacIntyre a Francouz Robin Sciot-Siegrist.

Matuš, jediný český hráč v letošní sezoně s kartou na druhém nejvyšším okruhu, zahrál v sobotu pět birdie a dvě bogey. "Cítím malinké zklamání, ale nemůžu to takhle brát. Jak už jsem říkal, po těch výpadcích v této sezoně jsou to senzační tři kola, která jsem tu zatím odehrál," řekl Matuš na webu turnaje.

Pokud se udrží po finálovém kole ve dvacítce, dosáhne nejlepšího výkonu na Challenge Tour. Dosud byl Matuš dvakrát třiadvacátý.

Turnaj Prague Golf Challenge, součást evropské Challenge Tour (par 72, dotace 185 000 eur) - po 3. kole:
1. Schneider (Něm.) 202 (67+68+67)
2. Sciot-Siegrist (Fr.) 203
a MacIntyre (Skot.) 203 (70+67+66)
...
13. Matuš (ČR) 206 (69+68+69)
ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.