Curry změřil síly s profesionálními golfisty, skončil poslední

11. srpna 2018 15:55 - Hayward

Hvězdný americký basketbalista Stephen Curry obsadil poslední 154. místo na golfovém turnaji Ellie Mae Classic nižší série Web.com v kalifornském Haywardu, jehož se vedle amatérů účastní i profesionální hráči. Dvojnásobný nejlepší hráč NBA a kapitán mistrovského týmu Golden State Warriors neprošel do víkendových bojů o 13 úderů.

 

Jeff Curry, Reuters

Třicetiletý Curry zahrál v součtu dvou kol 157 ran, o devět víc než loni. Za průběžně vedoucím Alexem Prughem zaostal o 33 úderů, par překročil o 17. Série Web.com Tour je o jednu kategorii pod elitní PGA Tour.

"Jednou se vám daří, jindy ne, aniž byste tušili, co děláte špatně. Je to stejné jako v basketu, když vám to nepadá do koše," řekl Curry. "Snažil jsem se soustředit na každou ránu a užít si to, aniž bych se stresoval výsledkem," dodal.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.