Rubriky:

Golf

Golf na Floridě je prostě jiný. Setkání s aligátorem hráče nevyděsilo a přes procházející zvíře odpálil míček

26. srpna 2019 16:24 - Orlando/Praha

To si tak hrajete golf a najednou se před vámi objeví aligátor. Takový je stále častější obrázek z amerických golfových hřišť. Tentokrát se obří monstrum ukázalo v Orlandu na Floridě, profesionálního wakeboardistu Steela Laffertyho však nijak nevyvedlo z míry a pokračoval ve hře.

 

Twitter

„Golf na Floridě je prostě jiný,“ tak okomentoval Steel Lafferty video, na němž se při golfu setkal s aligátorem. Profesionální wakeboardista si šel minulý týden v Orlandu na Floridě zahrát golf, když ho nedaleko jedné z jamek čekalo překvapení. Po trávníku se procházelo obří monstrum.

Aligátor ani Lafferty se však nenechali vyvést z míry a oba pokračovali ve své činnosti. Zatímco zvíře šlo dál, Lafferty přes něj odpálil míček. „Nijak mě to neznepokojilo,“ prohlásil Lafferty na webu CNN. „Jsem wakeboardista, trávím hodně času ve vodě, takže jsem se už s nějakými aligátory setkal. Když jsem viděl, že ho nezajímám, tak jsem ho nechal jít a staral se hlavně o to, aby moje rána byla dobrá,“ vyprávěl Lafferty.

Setkání s aligátorem na golfových hřištích ve Spojených státech amerických není ničím neobvyklým. Stále častěji se objevují snímky a videa, jak se promenádují po trávníku a golfisté si je fotí a natáčejí. Na jaře toto zvíře dupáním po greenu vyděsilo golfisty v Georgii.

Loni pak dokonce tři aligátoři obsadili na turnaji PGA Tour v Avondale v Louisianě vodní překážku. Golfista Taylor Gooch, kterému u ní zůstal míček, si na ně vzal hrábě. Dva odešli, třetí však odmítal své místo opustit, a tak se Gooch tehdy rozhodl využít možnosti posunout míček.

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.