Rubriky:

Golf

Spilková v Austrálii klesla po druhém kole na dělené 20. místo

7. února 2020 09:34 - Barwon Heads

Golfistka Klára Spilková dnes na turnaji Vic Open okruhu LPGA v Austrálii nenavázala na výborný výkon z úvodního dne a po druhém kole hraném na náročnějším hřišti klesla ze šestého na dělené 20. místo. I tak ale s přehledem prošla cutem, její ztráta na Švédku Madelene Sagströmovou, která stále drží první místo, narostla na šest ran.

 

Ladies European Tour

Proti čtvrtku, kdy se hrálo na lehčím hřišti Creek, si česká reprezentantka pohoršila o čtyři rány. Kolo na Beach Course obešla s bilancí -1 na 71 úderů. Ještě hůř dopadla legendární Angličanka Laura Daviesová, s níž se pětadvacetiletá Spilková po prvním kole dělila o šesté místo. Vítězka 87 profesionálních turnajů dnes zapsala 77 ran a neprošla do víkendových bojů.

Na turnaji, který je společnou akcí LPGA a mužské European Tour a hraje se na dvou hřištích, nyní po třetím kole přijde druhý cut. Finále si v neděli zahraje 35 nejlepších žen a stejný počet mužů. Obě víkendová kola se budou hrát na Beach Course.

Golfistka Spilková začala v Austrálii výborně a je šestá

Sagströmová, která v lednu vyhrála turnaj v Boca Raton, vede o jednu ránu před Američankou Ally McDonaldovou. V soutěži mužů se dostal do čela Francouz Robin Sciot-Siegrist.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf