Rubriky:

Golf

Pět hvězdiček pod rakouskými Alpami

8. října 2008 07:38

Jedinečné zpestření zažila Czech Women Golf Tour 2008. Osmý z devíti turnajů sezóny se totiž hrál pod rakouskými Alpami.

Dějištěm bylo štýrské hřiště Pichlarn u stejnojmenného pětihvězdičkového hotelu, o kterém psal Golf Digest C&S podrobně loni v červnu.

Některé ženy ovšem nepřijely jen na dvoudenní akci – první den byl trénink a druhý den samotný turnaj –, ale pobyt v atraktivním místě si protáhly na celý týden. „Po své první hře jsem si říkala, že mi golfistky asi pěkně vynadají…

Většinou jsou jamky docela těžké, ale nakonec jsem si celé hřiště zamilovala nejen já, ale i všichni ostatní a těšila jsem se právě na ta nejzáludnější místa, kde se dalo zahrát i birdie,“ říká příjemně překvapená promotérka tour Michaela Ježková.

Czech Women Golf Tour 2008 Pichlarn:

HCP 0–18: 1. Markéta Šubrtová 39, 2. Michaela Ježková 35, 3. Markéta Spohrová 27

HCP 18,1–36: 1. Henrieta Martinčová 37, 2. Alena Tulpová 30, 3. Zuzana Koutalová 30

HCP 37–54: 1. Karolína Martinčová 36, 2. Martina Vaníčková 29, 3. Iva Šenkapoulová 16.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.